Kinderplay kuchyňka s dřezem růžová

Popis produktu

Parametry produktu

Na baterie
ano
Materiál
plastové
Výška pracovní desky
51 cm

Parametry produktu

Na baterie
ano
Materiál
plastové
Výška pracovní desky
51 cm

Popis produktu

Velká barevná kuchyňka Kinderplay potěší každou malou kuchařku. Při vaření kuchyňka vydává zvuky a svítí, díky tomu vypadá vaření realisticky. Kromě kuchyňky s regály, umyvadlem, troubou a ledničkou obsahuje set také potřebné příslušenství k vaření. Pro bezpečnou hru je kuchyňka vyrobena z kvalitního plastu bez ostrých hran.Knoflíky pro ovládání trouby jsou umístěny na horní desce. Vedle něj je umyvadlo s kohoutkem po stisknutí knoflíku voda teče jako z opravdvého kohoutku. Pří vaření kuchyňka vydává zvuky opravdového vaření a má světelný efekty.

  • Sada obsahuje otevírací troubu ledničku. Vedle kuchyně jsou další police. Příslušenství zahrnuje: hrnce, talíř, příbory, zeleninu a krabice s "jídlem". Stabilní a pevná konstrukce, vysoká kvalita. Bezpečnost použití je zajištěna evropským bezpečnostním certifikátem CE.
  • Rozměry kuchyně: 72 x 31 x 95 cm (délka x hloubka x výška)
  • Výška kuchynské desky: 51 cm
  • Rozměry balení: 49 x 20 x 58 cm (délka x hloubka x výška)
  • Napájení: 6 x AA baterie (není součástí balení)
  • Hmotnost výrobku: 3,6 kg
  • Hmotnost výrobku s obalem: 4,4 kg

Věk od 36 měsíců

Výrobek pro samo-montáž

Hračka v příjemném balíčku, perfektní dárek pro dítě!

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.