Aga4Kids Kuchyňka LIMET HOME KITCHEN

Materiál
dřevěné

• pěkná dřevěná kuchyňka
    • dobře se skládala
    • nádobí (konkrétně hrnec a pánev) radši nedávat ke kuchyňce - nekvalitně zpracováno
  • , zakoupeno v Svět-trampolín

Kuchynka je super vnučka stále vaří.

• pěkně provedena

15 kg
Věk od
3 let
Výška pracovní desky
44 cm
Materiál
dřevěné

Nový model dětské dřevěné kuchyňky LIMETHOME KITCHEN,od firmy Aga4Kids,určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky. Dětská kuchyňka je nápaditou a interaktivní zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Kuchyňka byla záměrněnavržena a vyrobená v designu, který má co nejvěrněji navodit atmosféru našichvenkovských chalup. Tento modeldětské kuchyňkyje vybavencelou řadou funkčních prvků a doplňků. Kuchyňkaje dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo hrát více dětí najednou. Velmi odolná a stabilní konstrukce kuchyňky, poskytne dětem maximální možnou bezpečnost při jejich hraní. Tatodětská kuchyňka je ideálnímdárkem pro každou příležitost.

Vlastnosti a funkce:

• Dětská kuchyňka obsahuje tyto prvky - sporák, pečící a mikrovlnou troubu, dřez s baterii, hodiny, úložnou skříňku a poličku
  • Všechna dvířka spotřebičů a skříněk lze snadno otevřít a zavřít
  • Odnímatelný dřez pro rychlé a snadné čištění
  • Knoflíky u sporáku se otáčejí
  • Otočné kohoutky u kuchňského dřezu
  • Dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo hrát více dětí najednou
  • Stabilní a odolná konstrukce
  • Použity jen zdravotně nezávadné materiály

• pěkná dřevěná kuchyňka
    • dobře se skládala
  • , zakoupeno v Svět-trampolín

Kuchynka je super vnučka stále vaří.

• pěkně provedena

Pěkné barevné provedení.

• , zakoupeno v Svět-trampolín

• Lehce se dá složit a myslím,že si dítko krásně vyhraje.
  • , zakoupeno v Svět-trampolín

• Stabilní, hezky vypadající, ideálně vysoká, dostatečné množství šuplíčků a místa pro vybavení.
    • K montáži jsme museli dokoupit lepidlo, které nebylo součástí dodávky.
  • , zakoupeno v Svět-trampolín

• Kuchyňka měla jednotlivé díly označené čísly,takže podle návodu nebyl problém se složením.
    • Kuchyňka je i s příslušenstvím (hrnec s poklicí, pánev s poklicí, chňapka, vše jak je na obrázku.

Moc hezká, kompletní kuchyňka, která udělá radost.

• , zakoupeno v Aga24

• dřívka jsou na magnet
    • možnost vyndat dřez (nerezovou misku)
    • barevný design
    • hodiny na učení
    • některé části drží na tzv. dobré slovo, jako kohoutek a madlo u pánvičky
    • plotýnky manžel raději ještě přilepí lepidlem
    • provedení vařečky je jak od učně, co se o vařečku prvně snaží
    • nářadí bylo k sobě přilepeno, asi špatně uschlým lakem, a tak vznikly obtisky šedivé na červeném podkladu a obráceně
    • vajíčko nelze přiklopit pokličkou, hrnec i pánvička jsou moc mělké, cca asi jen o 0,5cm, což je škoda
    • chňapka je bez potisku oproti původnímu obrázku
    • trouba je bez vlnek oproti původnímu obrázku

Dceři jsem chtěla pořídit kvalitní a odolnou kuchyňku, proto jsem si vybrala ze dřeva a ne z plastu. Bohužel, mám obavy jak obstojí kuchyňka až si s ní začne hrát, zatím ji ještě nedostala, tak nemohu hodnotit. Bohužel jak jsem popsala výše, některé části jsou opravdu chatrné, takže životnost některých částí bude velmi krátká. Rozhodovala jsem se mezi kuchyňkou Ikea a dalšími od Aga4Kids. Líbilo se mi barevné provedení a hodně skříněk pro nádobíčko. Ikea na mě působila moc sterilně. Doufala jsem, že když je to ze dřeva a pro děti, tak to bude odolné. Uvidíme...

• , zakoupeno v Svět-trampolín

• Moc hezké provedení. Vypadá kvalitně.

Kuchyňka bude jako dárek k Vánocům, takže jsme zatím neozkoušeli, ale na první dojem se nám moc líbí. Materiál vypadá kvalitně. Sestavení bez problémů, asi 1,5h času. Barva odpovídá obrázku. Potěšilo nás dodání včetně kuchyňského nářadí, pánvičky a hrnce - vše ve dřevě.